AKCJA KOBIECOŚĆ

Jesteś tutaj:

Akcja Kobiecość

Wierzymy, że każda kobieta jest wyjątkowa, wymaga szczególnej troski i opieki, dlatego stworzyliśmy specjalny program dedykowany dla kobiet chcących zatrzymać się, zadbać o siebie i odpocząć. 

W drodze do regeneracji nie ma drogi na skróty, akcja kobiecość łączy odpoczynek ciała i ducha, wspiera umysł, koi nerwy, dodaje energii i optymizmu. Akcja kobiecość to chwila przyjemności, szczypta luksusu, inspiracja do działania. Idealny prezent dla kogoś bliskiego i cenionego. 


Program zaczyna się powitaniem, Klientka otrzymuje na czas pobytu szlafrok i kapcie, bierze prysznic i przechodzi do jacuzzi, gdzie czeka na nią koktaj owocowo-warzywny. Następnie 60 minut spędza w kabinie floatingowej, gdzie unosi się jak w wodzie Morza Martwego i pozwala myślom płynąć.

Po sesji floatingowej można zdecydować się na relaksacyjny 60 minutowy masaż, zabieg Endermologia Alliance LPG w programie relaksacyjnym, który trwa 30 minut, lub dowolny Rytuał Spa Thalgo. Kolejny krok to dobrany do rodzaju cery zabieg kosmetyczny na twarz i szyję – peeling i maska. 

Ostatnim etapem pakietu Akcja Kobiecość jest manicure klasyczny lub japoński, uzupełniony o zabieg pielęgnacyjny na dłonie (Młode Dłonie lub Gładkie Dłonie) bo nic, tak jak piękne dłonie nie pozwala poczuć się pięknie. Cały pobyt zwieńczony jest relaksem w Sali z kominkiem z kojąca ziołową herbatą lub świeżo paloną kawą. 

Cały pakiet zajmuje do 5 godzin. Składowe pakietu można modyfikować ( wybrać pedicure zamiast manicure, zabieg Thalgo na twarz a nie na ciało itp. zrezygnować lub skrócić floating). Z przyczyn organizacyjnych bardzo prosimy o ustalenie tego z Personelem w momencie rezerwacji.

ZAPRASZAMY!

wt-sob 10:00 - 20:00

nd 11:00 - 19:00

poniedziałki nieczynne

609 070 780
recepcja@synea.pl
ul. Witosa 12
Pruszcz Gdański

Mapa