MEZOTERAPIA

Jesteś tutaj: Strona główna MEZOTERAPIA

Mezoterapia to zabieg polegający na dostarczeniu do głębszych warstw skóry substancji odżywczych i rewitalizujących przy pomocy igły i strzykawki. Warstwa rogowa naskórka – najbardziej powierzchowna z warstw skóry jest szczelna i wiele cennych substancji nie jest w stanie przez nią przejść. Tą przeszkodę możemy pokonać przy użyciu cienkiej jak nitka igły, wykonując kilkadziesiąt płytkich zastrzyków, oczywiście po uprzednim znieczuleniu skóry kremem. 

Mezoterapia jest zabiegiem pielęgnująco-regeneracyjnym, do którego stosujemy różne substancje, począwszy od kwasu hialuronowego, przez witaminy, oligoelementy i enzymy aż po wyciągi roślinne i krzemionkę. Ponadto, już samo ukłucie powoduje pobudzenie skóry do regeneracji, w efekcie czego skóra widocznie zagęszcza się. W zależności od użytych substancji uzyskamy silne nawilżenie skóry, redukcje drobnych zmarszczek, poprawę gęstości skóry, odzywienie skóry, redukcję przebarwień i blizn. Mezoterapie, można wykonać na dowolnej części ciała, na szyi i dekolcie, na dłoniach, ale również na skórze głowy celem pobudzenia wzrostu włosów czy na udach i pośladkach, aby zredukować rozstępy i cellulit. Żaden krem nie zadziała tak głęboko i tak intensywnie. Mezoterapia  doskonale stymuluje mikrokrążenie głowy, odżywia osłabione mieszki włosowe. Szczególnie polecaną terapią jest dr Cyj, gdzie peptydy biommimetyczne zawarte w preparacie, wzmacniają i pobudzają włosy do wzrostu. Jest to doskonałe rozwiązanie przy wypadaniu i przerzedzaniu się włosów. 

Lekarz, po zebraniu szczegółowego wywiadu i ocenie stanu skóry skomponuje odpowiedni koktajl substancji dla każdego Pacjenta indywidualnie. Zabieg, dla pełnego efektu wymaga serii 4-6 powtórzeń i często łączy się go z peelingiem np. PRX T33 czy PQAge. Korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości produktów posiadających kwalifikację medyczną do podawania podskórnie znanych i sprawdzonych marek: Neuvia, RSS, Mesoestetic.

Ślady po zabiegu znikają w ciągu 2-3 dni. 

Zabieg może być wykonywany przez cały rok, cała procedura, w zależności od obszaru zajmuje 30-45minut.

Kuracja składa się z 3-6 zabiegów ( w zależności od preparatu), wykonywanych w odstępach 1-2 tygodni. W zależności od preparatu i miejsca wstrzyknięcia zabieg może być powtarzany co 6 do 24 miesięcy.

Jeśli masz skłonność do opryszczki – masz ją częściej niż 3 razy w roku, powiedz nam o tym – dla Twojego bezpieczeństwa zastosujemy profilaktyczną terapię acyklowirem na dzień przed zabiegiem.

ZAPRASZAMY!

poniedziałki 10:00 - 18:00

wt-sob 10:00 - 20:00

nd 11:00 - 19:00

609 070 780
recepcja@synea.pl
ul. Witosa 12
Pruszcz Gdański