OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE CZYLI „WAMPIRZY LIFTING” - DOSTĘPNY WKRÓTCE

Jesteś tutaj: Strona główna MEDYCYNA ESTETYCZNA OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE CZYLI „WAMPIRZY LIFTING” - DOSTĘPNY WKRÓTCE

Zastosowanie osocza bogatopłytkowego, w mediach często określane jako „wampirzy lifting” pozwala na naturalną rewitalizację skóry oraz włosów przy wykorzystaniu materiału uzyskanego z własnej krwi. Najważniejszą rolę w procesie odmładzania, gojenia i regeneracji odgrywaj płytki krwi. Podane do skóry osocze bogate w płytki, stymuluje komórki macierzyste i pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu, poprawie też odżywienie i ukrwienie skóry. 

Po zabiegu „wampirzego liftingu” skóra jest rozjaśniona, napięta i odmłodzona. Zabieg jest tak silnie regenerujący, że z powodzeniem jest wykorzystywany do leczenia ran po poparzeniach i przewlekłych owrzodzeń.

Terapia jest całkowicie naturalna i bezpieczna, nawet dla osób z licznymi alergiami, gdyż materiał pochodzi od pacjenta, nie ma więc możliwości rozwinięcia reakcji alergicznej.

Zabieg rozpoczyna się pobraniem krwi, następnie krew wiruje się w specjalnej wirówce. Po odwirowaniu, gotowe osocze podawane jest pacjentowi cienką igłą, techniką wielokrotnych wkłuć. Skóra może być przed zabiegiem znieczulano kremem. Osocze bogatopłykowe może być stosowane na dowolną okolice wymagającą regeneracji, na twarz, szyję, pod oczy, na dłonie, rozstępy, skórę głowy. Zabieg wykonuje lekarz, po kwalifikacji. 

Po zabiegu skóra jest lekko spuchnięta, mogą pojawić się siniaczki, ból. Obrzęk ustępuje po kilku godzinach, siniaki, w zależności od predyspozycji ustępują po około tygodniu. Większość pacjentów wraca do normalnej aktywności na drugi dzień. 

Zabieg powinien być wykonany w serii 3 zabiegów co 4 tygodnie. Efekt utrzymuje się rok.

ZAPRASZAMY!

wt-sob 10:00 - 20:00

nd 11:00 - 19:00

poniedziałki nieczynne

609 070 780
recepcja@synea.pl
ul. Witosa 12
Pruszcz Gdański

Mapa