ZABIEGI BANKIETOWE

Jesteś tutaj:

Zabiegi bankietowe i ekspresowe to "skondensowana" wersja rytuałów na twarz z wykorzystaniem najlepszych i najbardziej efektywnych kosmetyków marki Thalgo. W krótkim czasie dają maksymalne efekty, świetnie nadają się przed wielkim wyjściem, idealne dla zapracowanych i zabieganych. 

 

Thalgo Zabieg Kojący 

Zabieg niosący szybką pomoc skórze podrażnionej, przesuszonej czy poparzonej, idealny po plaży, nartach, czy błędach pielęgnacyjnych. 

Zabieg rozpoczyna się demakijażem i oceną potrzeb skóry. Następnie wykonywany jest peeling, nakładana ampułka zawierająca skoncentrowane substancje aktywne, wykonywany jest krótki masaż liftingujący oraz nakładana maska, dobrana do potrzeb skóry.

Po zabiegu skóra jest wyraźnie mniej zaczerwnieniona, ukojona i nawilżona. 

Czas trwania 40 minut 

Częstotliwość wykonywania: według potrzeb. 

Thalgo Zabieg z Mikronizowaną Algą 

Zabieg - Esencja, zawiera wszystko co najlepsze w marce Thalgo, odsłania możliwości kultowego i opatentowanego produktu Thalgo - mikronizowanych alg morskich. Nawilża, balansuje i remineralizuje skórę, wzmacnia barierę lipidową.

Skóra pozostaje wyraźnie zdrowsza, gładsza i odporniejsza. 

Czas trwania 40 minut 

Częstotliwość wykonywania: zalecana jest seria 3 zabiegów w odstępach tygodniowych. 

Endermologia Aliance LPG zabieg na twarzy

Kultowy "fitness dla skóry" spektakularnie poprawi krążenie, zniweluje obrzęki, uniesie kontur twarzy i nada skórze zdrowy, promienny wygląd już po jednym, kilkudziesięcio minutowym zabiegu. 

Warto uzupełnić masaż o nałożenie maski biocellulozowej w płachcie lub nałożeniu odpowiednio dobranej do cery amopułki Thalgo, dzięki czemu skóra będzie nawilżona i doskonale przygotowana do nałożenia makijażu. 

Czas trwania: od 20 do 40 minut, uzupełnienie zabiegu o maskę dodatkowo 20 minut. 

ZAPRASZAMY!

wt-sob 10:00 - 20:00

nd 11:00 - 19:00

poniedziałki nieczynne

609 070 780
recepcja@synea.pl
ul. Witosa 12
Pruszcz Gdański

Mapa