Zespół

Jesteś tutaj:

Judyta Brzezińska

Judyta Brzezińska

Współwłaścicielka i współzałożycielka Synea Medical Day Spa, lekarz, specjalista chorób wewnętrznych i lekarz medycyny estetycznej, absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, absolwentka dwuletniego kursu estetyki lekarskiej w Międzynarodowym Centrum Medycyny estetycznej i Anty- Aging, organizowanego przez Stowarzyszenie Dermatologów Estetycznych, licznych kursów, szkoleń i konferencji. 

Wyznaje holistyczne podejście do Pacjenta, ze szczególnym naciskiem na prewencję i wczesne zapobieganie chorobom, tak aby zachować zdrowie i kondycję do późnej starości. Zafascynowana laseroterapią i zagadnieniami dotyczącymi możliwościami zatrzymania procesu starzenia. 

W Synea Medical Day Spa jest odpowiedzialna za zabiegi medycyny estetycznej, laseroterapię, kwalifikację Pacjentów obciążonych licznymi chorobami do zabiegów kosmetycznych. Odpowie na wszystkie nurtujące pytania z zakresu funkcjonowania organizmu. Marzy o rozszerzeniu działalności o leczenie otyłości. 

W życiu prywatnym ceni sobie czas spędzony z córką i mężem, aktywny wypoczynek i wspólne podróże. Nie może żyć bez kawy. 

Michał Romanek

Michał Romanek

Magister fizjoterapii, przez lata związany z siatkówką, po licznych kontuzjach sam postanowił pomagać wychodzić z nich innym. Doświadczenie zawodowe pokazało jednak, że ból i rehabilitacja w związku z urazem to tylko cześć jego pracy, druga, nierzadko znacznie trudniejsza to stres i dolegliwości z nim związane. Michał pomoże więc nie tylko po urazach i kontuzjach, uśmierzy ból pleców i podpowie jak niwelować przeciążenia kręgosłupa, ale pomoże również odprężyć się i zrelaksować.

Specjalizuje się w terapii manualnej, w trakcie masaży wykorzystuje elementy terapii powięziowej i terapii punktów spustowych oraz suche igłowanie i taping. 

Poza pracą w Synea Medical Day Spa, Michał pracuje z dziećmi z trudnościami rozwojowymi i upośledzeniem umysłowym w Szkole Specjalnej. 

W wolnych chwilach uprawia sport, każdy sport. 

Pola Majewska

Pola Majewska

Kosmetolog, ze specjalizacją w Podologii, biegła w najnowszych trendach w wizażu i stylizacji, zajmuje się, pedicure, Zajmuje się pedicure, zabiegami modelującymi i ujędrniającymi na ciało. Ciekawa nowości, radosna i pozytywnie nastawiona do świata, zaraża entuzjazmem. Specjalistka w doborze pielęgnacji domowej, wysłucha problemów i odpowie na wszystkie trudne pytania. 

Prywatnie Mama Synka, uwielbia perfumy. 

Agnieszka Kowalewska

Agnieszka Kowalewska

Agnieszka jest absolwentką AWF, specjalistką Terapii Spa. Potrafi przenieść ciało i umysł w stan głębokiego odprężenia. Przynosi spokój, cierpliwość i umiejętność kojenia bólu masażem. Zadba o każdy szczegół zabiegu, pozwoli odpłynąć i zapomnieć o napięciu, stresie i dniu codziennym. Ukoi ciało masażem z ciepłym masłem shea albo gorącymi kamieniami.

W domu jest Mamą Maleństwa, wielbicielką górskich eskapad i rowerowych podróży.

Aleksandra Thrun

Aleksandra Thrun

Stylistka paznokci oraz Międzynarodowy Instruktor, w branży od ponad 13 lat. Mistrzyni Polski Nail Art 2015.

Szkoliła się u międzynarodowych sław stylizacji paznokci. Sama także miała okazje szkolić stylistów praktycznie z całego świata

Stylizacja paznokci to jej pasja oraz sposób na życie. Do każdej klientki podchodzi indywidualnie, a szeroki wachlarz umiejętności pozwoli na stworzenie wymarzonych paznokci. Doskonale czuje się pracując z trudnymi przypadkami, wymagającymi rekonstrukcji, a wiedza i doświadczenie sprawia, że każda stylizacja jest przede wszystkim bezpieczna dla klienta.
Pracując z klientem zawsze dba o dobrą kondycję naturalnych paznokci, z przyjemnością doradzi jak dbać o wykonane paznokcie w domowym zaciszu.

Zdobienia? Oczywiście! Najlepiej te kwiatowe lub abstrakcyjne. Specjalistka od stylizacji ślubnych.

W wolnych chwilach trenuje judo.

Monika Kulesza

Monika Kulesza

Stylistka rzęs, licencjonowany kosmetolog.

Zawód kosmetoliga jest jej nieustannie ogromna pasją.

Stylizacją rzęs zajmuje się od 8 lat, w międzyczasie zdobywając szlify na wielu szkoleniach. W Synea Medical Day Spa zajmuje się stylizacją rzęs, wykonuje zabiegi epilacji laserowej oraz modelowania sylwetki. Jest osobą dokładną, cierpliwą i zawsze uśmiechniętą.

Zainspirowana pięknem i tajemnicą ukrytą w oczach, w wolnych chwilach fotografuje twarze, a także szkicuje portrety. 

Alicja Kaczyńska

Alicja Kaczyńska

Licencjonowany kosmetolog Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku, pasjonatka pielęgnacji twarzy i stóp.

Serce recepcji. W Synea Medical Day Spa perfekcyjnie dobierze dogodny termin wizyty, udzieli niezbędnych informacji, a także sprawi, by każdy gość czuł się wyjątkowo.

Wykonuje także lifting rzęs, zabiegi epilacji laserowej oraz modelowania sylwetki.

Jej pasją są podróże i snowboard, w wolnych chwilach poszerza wiedzę z zakresu podologii.

Ada Mallach

Ada Mallach

Licencjonowany kosmetolog, w Synea Medical Day SPA stawia swoje pierwsze kroki w zawodzie. Specjalizuje się w pielęgnacji twarzy oraz regenerujących rytuałach na ciało. Zabiegi dobiera z niezwykłą starannością oraz estetyką, którą stawia zawsze na pierwszym miejscu. W Synea SPA poszerza praktyczną wiedzę z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej oraz estetycznej, kontynuuje także naukę na studiach II stopnia.

W wolnym czasie pasjonatka podróży, na codzień miłośniczka kotów.

Magdalena Juchniewicz

Magdalena Juchniewicz

Manager Synea Medical Day Spa. Doświadczona Terapeutka i Masażystka, od wielu lat związana z branżą SPA, szlify zdobywała w najbardziej eksluzywnych ośrodkach spa w Trójmieście. Wyrozumiała, skromna, empatyczna - zarówno do Klientów, jak i Współpracowników. Oddana pracy całym sercem, z głową pełną pomysłów i niesamowitą pozytywną energią, prowadzi Synea TEAM.
Terapia masażem to jej pasja, wielkim uczuciem darzy masaże egzotyczne, jak np. hawajski lomi lomi nui, a także wszelkie zabiegi przywracające ciału witalność.

Kocha kino hiszpańskie, salsę, dobre jedzenie oraz kreatywnie spędzony czas ze swoimi dziećmi, którego zawsze jej brakuje.

Remigiusz Brzeziński

Remigiusz Brzeziński

Z wykształcenia ekonomista, informatyk. Edukację kontynuował na menadżerskich studiach podyplomowych MBA. Nigdy nie czuł się dobrze w sztywnych ramach korporacji, zawsze przyświeca mu zasada "work-life balance". Od lat z sukcesem prowadzi sieć perfumerii Amora.pl. Zachęcony rozwojem działalności handlowej postanowił rozszerzyć zakres działalności o usługi w najlepszej i najprzyjemniejszej formie w branży beauty – day spa. W Synea Medical Day Spa zajmuje się finansami oraz marketingiem. Ponad wszystko ceni sobie rodzinną atmosferę w pracy.

W wolnych chwilach planuje podróże, eksploruje lokalny rynek kulinarny oraz czyta kryminały.

Zespół Synea Medical Day Spa

ZAPRASZAMY!

wt-sob 10:00 - 20:00

nd 11:00 - 19:00

poniedziałki nieczynne

609 070 780
recepcja@synea.pl
ul. Witosa 12
Pruszcz Gdański

Mapa