Zespół

Jesteś tutaj:

Judyta Brzezińska

Współwłaścicielka i współzałożycielka Synea Medical Day Spa, lekarz, specjalista chorób wewnętrznych i lekarz medycyny estetycznej, absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, wiedzę poszerza w trakcie podyplomowego dwuletniego kursu estetyki lekarskiej w Międzynarodowym Centrum Medycyny estetycznej i Anty- Aging, organizowanego przez Stowarzyszenie Dermatologów Estetycznych, licznych kursów, szkoleń i konferencji. 

Wyznaje holistyczne podejście do Pacjenta, ze szczególnym naciskiem na prewencję i wczesne zapobieganie chorobom, tak aby zachować zdrowie i kondycję do późnej starości. Zafascynowana laseroterapią i zagadnieniami dotyczącymi możliwościami zatrzymania procesu starzenia. 

W Synea Medical Day Spa jest odpowiedzialna za zabiegi medycyny estetycznej, laseroterapię, kwalifikację Pacjentów obciążonych licznymi chorobami do zabiegów kosmetycznych. Odpowie na wszystkie nurtujące pytania z zakresu funkcjonowania organizmu. Marzy o rozszerzeniu działalności o leczenie otyłości. 

W życiu prywatnym ceni sobie czas spędzony z córką i mężem, aktywny wypoczynek i wspólne podróże. Nie może żyć bez kawy. 

Monika Nowakowska

Najbardziej doświadczony kosmetolog w zespole, przez lata pracy miała okazję przetestować i zweryfikować działanie nie jednej terapii czy zabiegu. W codziennej pracy kieruje się rozsądkiem i dobrem Klienta, specjalizuje się w zabiegach kosmetycznych twarzy z wykorzystaniem kwasów,  technologii fali radiowej, pielęgnacją dłoni i stóp. Profesjonalnie dobierze pielęgnację domową, doradzi i podpowie, nie zdziwi ją żadne pytanie. 

Po intensywnym dniu pracy chętnie odpocznie w ciszy przy dobrej książce czy filmie. 

Weronika Celmer 

Najbardziej utytułowana specjalistka w naszym zespole, zwyciężczyni konkursu na najlepsza kosmetyczkę roku w 2016 w plebiscycie Dziennika Bałtyckiego. Niemal powtórzyła ten sukces w 2017 zajmując drugie miejsce, stanęła na podium jako najlepsza stylistka paznokci w 2017r. Entuzjastka kosmetologii, nowinek i trendów, z radością opowie o nowościach i chętnie podzieli się wiedzą i doświadczeniem. 

Specjalistka w zakresie zabiegów na twarz i ciało, depilacji laserowej, świetnie porusza się w stylizacji i makijażu. Swobodna i uśmiechnięta nawet pod naporem stresu i pracy. 

W wolnych chwilach zajmuje się wystrojem wnętrz i wykańczaniem swojego nowego domu. 

Michał Romanek – magister fizjoterapii, przez lata związany z siatkówką, po licznych kontuzjach sam postanowił pomagać wychodzić z nich innym. Doświadczenie zawodowe pokazało jednak, że ból i rehabilitacja w związku z urazem to tylko cześć jego pracy, druga, nierzadko znacznie trudniejsza to stres i dolegliwości z nim związane. Michał pomoże więc nie tylko po urazach i kontuzjach, uśmierzy ból pleców i podpowie jak niwelować przeciążenia kręgosłupa, ale pomoże również odprężyć się i zrelaksować. 

Specjalizuje się w terapii manualnej, w trakcie masaży wykorzystuje elementy terapii powięziowej i terapii punktów spustowych oraz suche igłowanie i taping. 

Poza pracą w Synea Medical Day Spa, Michał pracuje z dziećmi z trudnościami rozwojowymi i upośledzeniem umysłowym w Szkole Specjalnej. 

W wolnych chwilach uprawia sport, każdy sport. 

Marta Podbielska

Kosmetolog i Podolog, magister zdrowia publicznego, technik masażysta, karierę zaczynała jako asystentka stomatologiczna, szybko okazało się, że krew nie robi na niej wrażenia a praca manualna w warunkach jałowości przychodzi szczególnie łatwo. Wtedy odkryła swoją nowa pasję, podologię. Dotychczasową wiedzę szybko poszerzyła o liczne kursy, szkolenia aby dzisiaj z pasją i entuzjazmem wykonywać pedicure leczniczy, leczyć wrastające paznokcie. 

Wysokie umiejętności manualne Marty pozwalają jej wprawnie wykonać najtrudniejszy nawet makijaż czy skomplikowany zabieg na twarzy. Łatwość z jaką Marta nawiązuje kontakty, jej spokój, wyczucie i takt szybko pozwoli każdemu poczuć się bezpiecznie i pewnie w jej towarzystwie. 

W Synea Medical Day Spa Marta jest również odpowiedzialna za nadzorowanie procesu sterylizacji. 

Wolne chwile spędza przy dobrym serialu, uwielbia koty. 

Pola Majewska

Kosmetolog, ze specjalizacją w Podologii, biegła w najnowszych trendach w wizażu i stylizacji, zajmuje się manicure, pedicure, zabiegami kosmetycznymi na twarz. Ciekawa nowości, radosna i pozytywnie nastawiona do świata, zaraża entuzjazmem. Specjalistka w doborze pielęgnacji domowej, wysłucha problemów i odpowie na wszystkie trudne pytania. 

Prywatnie Mama Synka, uwielbia perfumy. 

Natalia Badziąg

Natalia Badziąg fizjoterapeuta z powołania i wykształcenia, absolwentka Gdańskiej Akademii Medycznej. Kipi pasją i entuzjazmem, ma ogromną intuicję, zarówno emocjonalną jak i terapeutyczną. Najpewniej dlatego jej ulubionym masażem jest hawajski Lomi Lomi, który traktuje ciało jako świątynie duszy. Masaż Natalii dotyka duszy, a ona sama zawsze stara się znaleźć przyczynę problemu, nie tylko przynieść chwilową ulgę. Najbliższe są jej więc te techniki, które wymagają dużego zaangażowania i poznania potrzeb klienta, jak masaż aromaterapeutyczny, masaż fizjoterapeutyczny czy masaż kobiet w ciąży. 

Prywatnie Mama trójki maluchów, równie radosnych i entuzjastycznych, co absorbujących.

Magdalena Juchniewicz

Doświadczona Terapeutka i Masażystka, od wielu lat związana z branżą SPA, szlify zdobywała w najbardziej eksluzywnych ośrodkach spa w Trójmieście. Pełna szacunku, wyrozumiałości i cierpliwości oraz wewnętrznego spokoju który udziela się jej Pacjentom i współpracownikom. Oddając się w jej ręce można poczuć się wyjątkowo komfortowo i bezpiecznie. Specjalizuje się w terapii masażem, w szczególności hawajskim, a także w zabiegach przywracających ciału witalność. Jej ulubionym zabiegiem są masaże relaksacyjne z wykorzystaniem ciepłego masła shea.

Kocha kino hiszpańskie, salsę, dobre jedzenie oraz kreatywnie spędzony czas ze swoimi dziećmi, którego zawsze jej brakuje.

Remigiusz Brzeziński

Z wykształcenia ekonomista, informatyk. Edukację kontynuował na menadżerskich studiach podyplomowych MBA. Nigdy nie czuł się dobrze w sztywnych ramach korporacji, zawsze przyświeca mu zasada "work-life balance". Od lat z sukcesem prowadzi sieć perfumerii Amora.pl. Zachęcony rozwojem działalności handlowej postanowił rozszerzyć zakres działalności o usługi w najlepszej i najprzyjemniejszej formie w branży beauty – day spa. W Synea Medical Day Spa zajmuje się finansami oraz marketingiem. Ponad wszystko ceni sobie rodzinną atmosferę w pracy.

W wolnych chwilach planuje podróże, eksploruje lokalny rynek kulinarny oraz czyta kryminały.

ZAPRASZAMY!

wt-sob 10:00 - 20:00

nd 11:00 - 19:00

poniedziałki nieczynne

609 070 780
recepcja@synea.pl
ul. Witosa 12
Pruszcz Gdański

Mapa