NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jesteś tutaj: Strona główna FLOATING NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jestem w ciąży, czy mogę skorzystać z kabiny floating?

Jeśli jesteś w ciąży to świetnie, floating jest dla Ciebie, pamiętaj tylko żeby zapytać swojego lekarza czy nie masz przeciwskazań.

Jakie są przeciwskazania do skorzystania z kabiny floating?

Jeśli chorujesz na epilepsje, masz otwarte rany i owrzodzenia, piłeś alkohol lub brałeś środki odurzające to zrezygnuj z floatingu – są to przeciwskazania do zabiegu.

Co muszę zabrać ze sobą?

W zasadzie wszystko co może być Ci niezbędne do sesji floatingowej jest dostępne w Naszym Spa – zapewniamy ręczniki, szlafrok, kosmetyki, klapki i suszarkę. Oczywiście możesz zabrać swoje akcesoria np. szczotkę. Nie będziesz potrzebować kostiumu czy czepka – z floatingu korzystamy nago.

Co jeśli boję się przebywać w zamkniętych lub ciemnych pomieszczeniach?

Kabina floatingowa, w przeciwieństwie do kapsuły jest przestronna, można w niej stanąć. Można również, na czas sesji, zostawić otwarte drzwi do kabiny i zapalić światło.

Czy w kabinie można się utopić?

W kabinie nie można się utopić – woda sięga do łydek a jej wyporność jest naprawdę duża.

Czy w kabinie wystarczy powietrza?

Kabina nie jest szczelna – ma własny system wentylacji, który zapewnia dopływ świeżego powietrza.

Co jeśli jestem w trakcie menstruacji?

W trakcie menstruacji można korzystać z floatingu, pozwala on złagodzić bóle menstruacyjne i napięcie. Do sesji przygotuj się tak jak na basen.

Co jeśli nie umiem pływać?

Nie musisz pływać! A w zasadzie nie dasz nawet rady J W zbiorniku woda sięga do kolan a ciało same unosi się na jej powierzchni.

Czy mogę jeść przed sesją?

Do kabiny nie warto wchodzić głodnemu – burczenie w brzuchu będzie bardzo odczuwalne i głośne. Zjedz coś lekkiego. Nie przejadaj się jednak, pełen brzuch nie sprzyja relaksowi.

Jak czyszczona jest woda?

Bardzo wysokie zasolenie wody w basenie w naturalny sposób eliminuje patogeny-nic nie jest w stanie przeżyć w takim zasoleniu, niemniej po każdej sesji woda przechodzi przez system oczyszczania – filtrowania – oraz ozonowania. Dodatkowo regularnie wymieniamy wodę i okresowo dodajemy do niej specjalne preparaty- źródła aktywnego tlenu aby zapewnić krystalicznie czystą wodą bez drażniącego zapachu chloru.

Czym jest sól EPSON?

Sól Epsom (sól gorzka, sól angielska) wydobywana jest w Epsom w Anglii, jest czystym związkiem mineralnym magnezu i siarczanu.

Badania wykazały, że magnez i siarczan są wchłaniane przez skórę, dlatego też kąpiel w soli Epsom jest idealnym sposobem na wzbogacenie swojego organizmu w te dwa składniki mineralne. Niedobory magnezu są obecnie bardzo powszechne i związane z wypijaniem dużej ilości kawy czy intensywnym uprawianiem sportu. Niedobór magnezu w organizmie powoduje  bolesne kurcze, kołatanie serca, zaburzenia snu, zmęczenie i bóle mięśni.

ZAPRASZAMY!

poniedziałki 10:00 - 18:00

wt-sob 10:00 - 20:00

nd 11:00 - 19:00

609 070 780
recepcja@synea.pl
ul. Witosa 12
Pruszcz Gdański