PRZEBIEG SESJI

Jesteś tutaj: Strona główna FLOATING PRZEBIEG SESJI

Przebieg sesji floating

 1. Jeśli korzystasz z zabiegu po raz pierwszy, przyjdź 15 minut przed godziną rozpoczęcia sesji – będziemy mieli czas wszystko dokładnie Ci opowiedzieć.
 2. Przed sesją nie pij kawy i herbaty, łatwiej będzie Ci się wyciszyć.
  Nie depiluj ciała – słona woda może podrażnić wrażliwą skórę.
  Wyjmij soczewki. W trakcie menstruacji przygotuj się jak na basen.
 3. Zdejmij odzież, bieliznę i biżuterię – z floatingu korzystamy nago. Przed rozpoczęciem sesji skorzystaj z toalety oraz weź prysznic – umyj zarówno ciało jak i włosy, nie używaj balsamu aby poprawić wchłanianie magnezu. W pomieszczeniu do floatingu jest toaleta i prysznic - masz je na wyłączność. Możesz skorzystać z zatyczek do uszu a drobne zadrapania zabezpieczyć wazeliną.
 4. Wejdź do kabiny i połóż się w wodzie na plecach, przez pierwsze minuty będzie towarzyszyć Ci muzyka. Światło możesz wyłączyć sam. W wodzie nie można nurkować ani przewracać się na brzuch. Możesz położyć ręce pod głową lub wzdłuż ciała. Staraj się aby woda nie dostała się do oczu. Jeśli tak się stanie spłucz twarz dużą ilością wody z kranu.
 5. O końcu sesji poinformuje Cię muzyka, powoli wyjdź z kabiny. Woda o tak dużym zasoleniu daje bardzo duży poślizg, bądź ostrożny!
 6. Po wyjściu z kabiny weź prysznic aby zmyć z siebie sól.
 7. Zrelaksuj się w naszym Pokoju Relaksu przy filiżance herbaty i opowiedz nam o nowym doświadczeniu!

ZAPRASZAMY!

poniedziałki 10:00 - 18:00

wt-sob 10:00 - 20:00

nd 11:00 - 19:00

609 070 780
recepcja@synea.pl
ul. Witosa 12
Pruszcz Gdański