DLA KOGO JEST FLOATING?

Jesteś tutaj: Strona główna FLOATING DLA KOGO JEST FLOATING?

Dla kogo odpowiedni jest floating?

- dla osób borykających się z nerwicą, stanami lękowym – badania dowodzą że floating przyśpiesza pierwszą fazę leczenia zespołu stresu pourazowego i nerwicy oraz poprawia odpowiedź na standardową terapię,

- dla osób przepracowanych, wypalonych zawodowo i narażonych na stres – głębokie odprężenie, osiągane w kabinie, pozwala zredukować stres i napięcie a także przyśpiesza regenerację – jedna sesja w kabinie daje efekt kilkugodzinnego, głębokiego snu,

- dla Sportowców – floating przyśpiesza regeneracje po wysiłku, poprawia krążenie, regenerację mięśni, przyśpiesza usuwania produktów beztlenowego metabolizmu. Z floatingu korzysta min. AC Milan, Australijski Instytut Sportu, Olimpijski Instytut Sportu w Wielkiej Brytanii.

- dla osób cierpiących z powodu przewlekłego bólu oraz w okresie rekonwalescencji – rozluźnienie mięśni do jakiego dochodzi w trakcie swobodnego unoszenia się w wodzie redukuje ból, a odprężenie jakie jest osiągane, poprawia jego tolerancję, pozwalającą na efektywniejszą rehabilitację.

- dla kobiet w ciąży – sesja floatingowa nie tylko zmniejsza napięcie i relaksuje, ale daje też ulgę w bólu kręgosłupa i zmniejsza zmęczenie. Niektóre Panie są w trakcie sesji w stanie poczuć bicie serca swojego dziecka. Zawsze należy jednak zapytać lekarza prowadzącego ciążę o to, czy nie ma przeciwskazań.

- dla Artystów i Aktorów – odpoczynek pozwala nabrać dystansu i entuzjazmu oraz wyraźnie poprawia pamięć i koncentrację. Podczas przygotowania się do roli z floatingu korzystają Daniel Craig, Nicolas Cage.

Jeśli chorujesz na epilepsje, masz otwarte rany i owrzodzenia, piłeś alkohol lub brałeś środki odurzające to zrezygnuj z floatingu – są to przeciwskazania do zabiegu.

ZAPRASZAMY!

poniedziałki 10:00 - 18:00

wt-sob 10:00 - 20:00

nd 11:00 - 19:00

609 070 780
recepcja@synea.pl
ul. Witosa 12
Pruszcz Gdański