JAK DZIAŁA FLOATING?

Jesteś tutaj: Strona główna FLOATING JAK DZIAŁA FLOATING?

Kabina R.E.S.T. czyli Kabina do Terapii Ograniczonej Stymulacji Środowiskowej, umożliwiająca floating, pozwala na ograniczenie bodźców zewnętrznych o 90%. Osoba korzystająca z kabiny, nie czuje przyciągania ziemskiego, nic nie widzi, prawie nic nie słyszy, temperatura wewnątrz dostosowana jest do temperatury skóry, wynosi około 35°C – ciało lewituje, dzięki wysokiemu zasoleniu basenu, solą EPSON czyli siarczanem magnezu, która ma dobroczynny, regeneracyjny wpływ na organizm

 Na początek każdej sesji w tle słychać muzykę, która pomaga wejść w stan relaksu. Mięśnie rozluźniają się, następuje wyrzut endorfin, usuwanie kortyzolu. Sesja floatingu powoduje zmianę w funkcjonowaniu mózgu, zaczynają dominować fale theta, jak w trakcie wielogodzinnej medytacji, aktywują się również obie półkule. Już jedna sesja pozwala wypocząć jak w trakcie kilkugodzinnego snu, a efekt maksymalizuje się w trakcie kolejnych sesji. Obniżenie napięcia mięśniowego pozwala redukować ból i zmniejsza jego odczuwalność, pozwala na szybsze wyjście z kontuzji oraz pomaga leczyć migrenę, fibromialgię i inne choroby reumatyczne, skraca również czas leczenia depresji, nerwicy i stanów lękowych.

Gabinet w którym jest kabina floatingowa jest wyposażony w toaletę i prysznic oraz wszystkie niezbędne akcesoria – ręczniki, szlafroki, klapki, suszarkę, i pozostaje na Twoją wyłączność na czas sesji.

Nie musisz obawiać się ciemności, w każdej chwili możesz zapalić światło albo zostawić je zapalone na czas całej sesji lub zostawić otwarte drzwi. W każdej chwili możesz też wyjść i wrócić do kabiny. Jeśli cokolwiek Cię zaniepokoi w kabinie jest przycisk alarmu którym możesz wezwać obsługę.

W kabinie nie można się utopić – woda sięga do łydek a jej wyporność jest naprawdę duża.

Bardzo wysokie zasolenie wody w basenie w naturalny sposób eliminuje patogeny-nic nie jest w stanie przeżyć w takim zasoleniu, niemniej po każdej sesji woda przechodzi przez system oczyszczania – filtrowania – oraz ozonowania. Dodatkowo regularnie wymieniamy wodę i okresowo dodajemy do niej specjalne preparaty- źródła aktywnego tlenu aby zapewnić krystalicznie czystą wodą bez drażniącego zapachu chloru.

ZAPRASZAMY!

poniedziałki 10:00 - 18:00

wt-sob 10:00 - 20:00

nd 11:00 - 19:00

609 070 780
recepcja@synea.pl
ul. Witosa 12
Pruszcz Gdański