MAKIJAŻ

Jesteś tutaj: Strona główna KOSMETOLOGIA MAKIJAŻ

Każdy z argumentów odpowiadających na pytanie dlaczego kobiety się malują, wywodzi się z powódek psychologicznych i elementów kreowania wizerunku. Malujemy się z czystego egoizmu, żeby czuć się lepiej, pewniej, skorygować niedostatki urody, odmłodzić się, wyrazić humor, osobowość, zamanifestować coś. Makijaż to mieszanka oczekiwań, ambicji i dodawania sobie odwagi. 

Malujemy się dla swojego partnera, dla innych kobiet, do pracy, do sesji zdjęciowej, na wielką uroczystość i na małe święto. 

Bez względu na to dlaczego się malujemy, każdy makijaż powinien być dopasowany do urody, do koloru włosów, oprawy oka, tęczówki, stylu ubierania się, czasu jakim dysponujemy.

Wśród tych wszystkich niuansów świetnie poruszają się nasze wizażystki, które chętnie wykonają makijaż okolicznościowy, idealnie zgrywający się z urodą, suknią czy odcieniem paznokci, który przetrwa całonocny bal i będzie świetnie wyglądał na zdjęciach jednocześnie oddając charakter właścicielki. 

Możemy również przeprowadzić szkolenie z makijażu, nauczyć Cię jak wykonać makijaż codzienny, wieczorowy, jak dobrać kosmetyki i pędzle, tak aby codzienny makijaż stał się prosty, szybki i przyjemny a wieczorowy make up był za każdym wyczekiwaną przygodą. 

ZAPRASZAMY!

wt-sob 10:00 - 20:00

nd 11:00 - 19:00

poniedziałki nieczynne

609 070 780
recepcja@synea.pl
ul. Witosa 12
Pruszcz Gdański

Mapa