MANICURE I ZABIEGI NA DŁONIE

Jesteś tutaj: Strona główna KOSMETOLOGIA MANICURE I ZABIEGI NA DŁONIE

Stylizacja rzęs

Manicure i zabiegi na dłonie

Pomimo że dłonie stanowią naszą wizytówkę, i w jednej chwili ujawniają nasz wiek, często zapominamy o ich właściwej pielęgnacji. Narażone na detergenty, światło słoneczne i mróz nie tylko psują pierwsze wrażenie, ale pięką, szczypią i stanowią wrota dla bakterii i alergenów. 

Oprócz klasycznego manicure i manicure hybrydowego w ofercie mamy również zabiegi odmładzające na dłonie i paznokcie z użyciem peelingów, laserowe odmładzanie skóry dłoni oraz laserowe usuwanie przebarwień starczych i posłonecznych. Wiotką skórą dłoni można również głęboko zrewitalizować wykonując mezoterapię igłową dłoni.

Zabieg Młode dłonie 

Zabieg odmładzający i rozjaśniający skórę dłoni, kierowany do osób z przebarwieniami posłonecznymi, plamami i wiotką skórą. 

Zabieg rozpoczyna się nałożeniem na skórę dłoni peelingu chemicznego o właściwościach rozjaśniających, odmładzających i minimalizujących przebarwienia (mieszanka kwasów felurowego, mlekowego i floretyny), który przywraca skórze równy koloryt i świeży młodzieńczy wygląd. Ponadto nawilża, stymuluje syntezę ceramidów. 

Peeling nakładany jest na skórę pędzlem, w kilku warstwach, następnie po kilku minutach jest zmywany, a na dłonie nakładana jest ampułka z serum z 20% witaminą C, która dodatkowo rozjaśnia, stymuluje regenerację. 

Po zabiegu powinno unikać się moczenia dłoni – mycia naczyń  czy prania oraz stosować tłusty, okluzyjny krem, zalecony przez kosmetologa. Czas trwania zabiegu: 30 minut. 

Zabieg Gładkie dłonie

Zabieg nawilżająco regenrujący, przeznaczony dla dłoni spierzchniętych, przesuszonych i szorstkich.

Zabieg rozpoczyna się nałożeniem na skórę dłoni peelingu chemicznego o właściwościach nawilżających, przeciwzapalnych i wygładzających (kwas mlekowy, mocznik, arginina) 

Następnie na skórę dłoni nakładana jest w postaci kompresu maska głęboko odżywiająca i nawilżająca dłonie, którą pozostawiany na około 15 minut, a na skórki i płytkę paznokci olejek regenerujący. 

Czas trwania zabiegu 40 minut. 

Odmładzanie dłoni i usuwanie przebarwień z wykorzystaniem głowicy DyeVL.

Skoncentrowane źródło światła IPL o mocy lasera barwnikowego, ale znacznie bezpieczniejsze, pozwala na usuwanie zmian o charakterze plam posłonecznych oraz fotodmładzanie skóry dłoni. Zabieg jest bardzo skuteczny, bezpieczny, nie ma okresu rekonwalescencji i trwa kilkanaście minut. Należy go powtórzyć 4-6 razy w odstępach trzech tygodni, stosując jednocześnie wysoką ochronę przeciwsłoneczną. Po serii zabiegów ze skóry zniknie większość przebarwień a dłonie będą wyraźnie bardziej napięte i młodsze. Zabieg trwa około 30 minut. 

Mezoterapia igłowa skóry dłoni i osocze bogatopłykowe. 

Mezoterapia jest inwazyjnym zabiegiem, polegającym na podawaniu do skóry niewielkich ilości koktajlu witamin i kwasu hialuronowego przy pomocy igły. W trakcie zabiegi wykonuje się kilkadziesiąt płytkich nakłuć przy pomocy cieniutkiej igły. Zabieg nie jest bolesny dzięki zastosowaniu kremu znieczulającego. W podobny sposób można wykonać mezoterapię osoczem bogatopłykowym, czyli materiałem własnym, uzyskanym z niewielkiej ilości krwi pobranej Pacjentowi, uzyskując jeszcze lepszą rewitalizację i wypełnienie ubytków tkankowych. Zarówno mezoterapia z wykorzystaniem gotowych koktajli jak i osocza bogatopłykowego wymaga serii zabiegów, zazwyczaj 4 wykonywanych, w zależności od preparatu co 2 do 4 tygodni.

Przeczytaj więcej o osoczu bogatopłykowym i mezoterapii

ZAPRASZAMY!

wt-sob 10:00 - 20:00

nd 11:00 - 19:00

poniedziałki nieczynne

609 070 780
recepcja@synea.pl
ul. Witosa 12
Pruszcz Gdański

Mapa