LECZENIE ŁYSIENIA

Jesteś tutaj: Strona główna MEDYCYNA ESTETYCZNA LECZENIE ŁYSIENIA

Leczenie łysienia i poprawa kondycji włosów

Łysienie jest przypadłością dotykając zarówno kobiet jak i mężczyzn, u mężczyzn może pojawiać się już po 20 rż, u kobiet łysienie rozpoczyna się najczęściej w okresie okołomenopauzalny. 

Ten trudny w diagnostyce i leczeniu problem, wymaga często w początkowej fazie wykonania badań laboratoryjnych, określenia poziomu hormonów tarczycy, testosteronu, morfologii i ferrytyny oraz wykluczenia chorób skóry jako przyczyny łysienia. 

W trakcie diagnostyki przyczyny łysienia należy uwzględnić czynniki hormonalne, przyjmowane leki, czynniki genetyczne, stres i choroby przewlekłe, dlatego na wizytę zabierz ze sobą listę przyjmowanych aktualnie i w ostatnim czasie leków i suplementów. 

W celu zatrzymania łysienia i poprawy kondycji włosów można stosować szereg zabiegów, jednym z najskuteczniejszych jest mezoterapia preparatem dr Cyj Hair Filler.

Peptydowa terapia włosów DR.CYJ Hair Filler to innowacyjny zabieg hamujący wypadanie włosów i przyspieszający ich odrost poprzez pobudzenie krążenia i rewitalizację mieszków włosowych. Przeznaczona jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, zarówno w przypadku łysienia androgenowego, ale także spowodowanego stresem, złą dietą, częstym farbowaniem lub też niewłaściwą pielęgnacją włosów i skóry głowy.

Dr.Cyj to unikatowa mieszanka 7 peptydów, które przez dwa tygodnie stopniowo uwalniają się i rewitalizują mieszki włosowe, pielęgnują skórę głowy, poprawiają jej ukrwienie i przyspieszają  odrost włosów. 

Terapia trwa 2 miesiące i wymaga 4 sesji w odstępach co 2 tygodnie. Dla podtrzymania efektu zaleca się zabieg przypominający po 6 miesiącach.

​Już pierwszy zabieg zatrzymuje wypadanie włosów. Natomiast kolejne zabiegi pobudzają krążenie i rewitalizują mieszki włosowe przyspieszając odrost włosów.

Sam zabieg przebiega podobnie jak mezoterapia, cienką igłą lekarz co kilkanaście mm podaje niewielką ilość preparatu w skórę głowy. Zabieg jest właściwie bezbolesny, gdyż preparatu podaje się mniej, a wkłucie rozmieszczone są rzadziej niż w przypadku mezoterapii, nie wymaga więc znieczulenia. Bezpośrednio po zabiegu może występować niewielkie zgrubienie w miejscu podania preparatu, ewentualnie niewielkie swędzenie, które ustępuje po dobie. Zabieg trwa około 30 minut i jest wykonywany przez lekarza.

ZAPRASZAMY!

wt-sob 10:00 - 20:00

nd 11:00 - 19:00

poniedziałki nieczynne

609 070 780
recepcja@synea.pl
ul. Witosa 12
Pruszcz Gdański

Mapa