KOBIDO NA CIAŁO

Jesteś tutaj:

KOBIDO – efekt liftingu bez skalpela

Kobido oznacza dosłownie „Starożytną drogę do piękna”. Tak rzeczywiście jest, bo to jeden z najstarszych znanych na świecie masaży. Wywodzi się z medycyny chińskiej, a w XVI w. dotarł do Japonii.

Według legendy, różnorodność zabiegu Kobido zawdzięczamy współpracy dwóch mistrzów sztuki masażu anma (dosłownie naciskanie i pocieranie). Konkurs między nimi trwał kilka miesięcy i nie został rozstrzygnięty, dlatego postanowili stworzyć nową, wspólną technikę – Kobido.

Czym się wyróżnia?

- w odróżnieniu od większości masaży, nie działa powierzchownie – intensywne i różnorodne techniki sprawiają, że dociera do głębszych warstw skóry, a także mięśni

- nie jest zwykłym zabiegiem kosmetycznym, wywodzi się z tradycyjnej medycyny Chin oraz Japonii, wpływając na polepszenie zdrowia ogólnego. Wplatając elementy Shiatsu, polepszamy balans energetyczny ciała

- dzięki holistycznemu podejściu medycyny Dalekiego Wschodu, ma korzystne działanie na całe ciało,

- mimo intensywnego charakteru, jest bezbolesny

- obok technik terapeutycznych, zawiera też te, które umożliwiają określenie kondycji skóry i mięśni – umożliwia to przywrócenie im równowagi dzięki indywidualnemu dostosowaniu zabiegu.

Powolne, bardziej powierzchowne ruchy pierwszych etapów dają klientowi relaks, intensywne w drugiej części stymulują skórę i przybliżają do efektu końcowego – liftingu i redukcji cellulitu.

Przez kilkaset lat od momentu powstania był luksusem zarezerwowanym jedynie dla rodziny carskiej. Teraz możemy z niego korzystać wszystkie.

Są jednak wyjątki, bo PRZECIWWSKAZANIEM do masażu są:

- stan zapalny organizmu albo skóry

- wysokie nadciśnienie tętnicze

- nowotwór

- przerwana ciągłość naskórka

- żylaki

- ciąża

ZAPRASZAMY!

poniedziałki 10:00 - 18:00

wt-sob 10:00 - 20:00

nd 11:00 - 19:00

609 070 780
recepcja@synea.pl
ul. Witosa 12
Pruszcz Gdański