DRENAŻ LIMFATYCZNY

Jesteś tutaj: Strona główna DRENAŻ LIMFATYCZNY

Endermologia/ Drenaż limfatyczny

Po 30 latach badań francuska firma stworzyła innowacyjny patent służący naturalnej regeneracji i stymulacji tkanek. Pozwoliła połączyć trzy aspekty, tak istotne dla uzyskania najlepszych efektów zabiegowych: redukcję tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu i ujędrnienie skóry, potwierdzone w badaniach i widoczne już po 3 zabiegach- bez igły, bez chemii, bez bólu, uszkodzenia tkanek i skutków ubocznych – tylko korzyści.

Jest to w 100% naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Działa na uwalnianie tłuszczu i zwiotczenie skóry, jednocześnie w pełni szanując równowagę biologiczną całego organizmu.

Jednym z głównych programów endermologii jest drenaż limfatyczny tzw. „lekkie nogi”. Znakomicie sprawdza się szczególnie przy obrzękach limfatyczno-tłuszczowych, wspierając redukcję opuchlizny oraz pomagając pozbyć się uczucia cieżkości nóg. Drenaż limfatyczny powoduje znaczne zmniejszenie bólu w obrębie łydek, rozluźnia mięśniowo. Polecany szczególnie tym osobom, które na co dzień wykonują pracę stojącą lub kobietom w ciąży.

Efekty endermologii:

  • efekt modelowania sylwetki - redukuje tkankę tłuszczową i cellulit;
    efekt oczyszczenia – następuje na skutek stymulacji krążenia krwi i limfy, drenażu płynów ustrojowych i przyspieszenia detoksykacji organizmu.
  • Zabieg endermologii przeprowadzamy dwa razy w tygodniu. W celu uzyskania optymalnych efektów zalecane jest 6-20 zabiegów, a dokładna ich liczba jest uzależniona od oczekiwań pacjenta i problemu. Rezultaty są zależne od indywidualnych predyspozycji, stylu życia i fizjologii.

Zabieg przeprowadzany jest w specjalnym stroju. Każdy pacjent korzysta z własnego stroju, dzięki któremu rolki głowicy przesuwają się płynnie po ciele skóra, jest mocno ugniatana w różnych kierunkach. Proces ten pobudza krążenie, metabolizm oraz stymuluje skórę do podjęcia procesów regeneracyjnych. Ponadto, podczas zabiegu usuwane są z organizmu toksyny i tłuszcze, a stymulowana skóra rozpoczyna dynamiczną produkcję elastyny i kolagenu, co ją widocznie ujędrnia. Terapia jest przyjemna i relaksująca. W zależności od partii zabieg trwa od 20 do 40 minut.

ZAPRASZAMY!

poniedziałki 10:00 - 18:00

wt-sob 10:00 - 20:00

nd 11:00 - 19:00

609 070 780
recepcja@synea.pl
ul. Witosa 12
Pruszcz Gdański