MODELOWANIE
TWARZY I UST

Jesteś tutaj: Strona główna MEDYCYNA ESTETYCZNA MODELOWANIE
TWARZY I UST

Wolumetria czyli wypełniacze

Około 30 roku życia, ilość kwasu hialuronowego w skórze zaczyna gwałtownie spadać, po 40roku życia mamy go tylko połowę. Oprócz kwasu hialuronowego, który nadaje naszej skórze elastyczność, tracimy też tkankę kostną i poduszeczki tłuszczowe, przez co twarz nieestetycznie się zapada i traci młodzieńczy owal. 

Szansą na cofnięcie tego efektu, jest terapia kwasem hiluronowym podawanym igłą, zarówno w mezoterapii, w celu nawilżenia, jak i w wolumetrii czyli przywróceniu, bądź nadaniu twarzy pożądanego kształtu. 

Wypełnienia z użyciem kwasu hialuronowego należy stosować rozważnie, mając na uwadze wygląd twarzy za kilka i kilkanaście lat gdyż efekt zabiegu z zastosowaniem kwasy hialuronowego nie znika całkowicie po określonym czasie. Kwas hialuronowy stymuluje tkankę do produkcji kolagenu, więc efekt zwiększonej objętości może utrzymywać się latami i wynika wówczas z przebudowy własnej tkanki. Warto ten efekt mądrze wykorzystać. 

W zależności od rodzaju kwasu i czynników środowiskowych na jakie go wystawimy może on utrzymywać się w tkankach do dwóch lat. 

Wśród szerokiej oferty preparatów kwasu hialuronowego, w zależności od wskazań, indywidualnie dobieramy odpowiedni rodzaj, gęstość i ilość preparatu, tak aby uzyskać optymalny i naturalny efekt. Stosujemy najwyższej jakości preparaty z kwasem hialuronowym renomowanych firm m.in Stylage, Neauvia, Restylane. 

Aby zabieg był jak najbardziej komfortowy stosujemy znieczulenie w maści, większość preparatów zawiera również dodatek znieczulenia w składzie.

ZAPRASZAMY!

wt-sob 10:00 - 20:00

nd 11:00 - 19:00

poniedziałki nieczynne

609 070 780
recepcja@synea.pl
ul. Witosa 12
Pruszcz Gdański

Mapa