KRIOLIPOLIZA

Jesteś tutaj:

KRIOLIPOLIZA

Zabieg stworzony do skutecznej redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej.

Dzięki technologii kriolipolizy ostatecznie zmniejszamy liczbę komórek tłuszczowych, w sposób nie inwazyjny, bez ingerencji chirurgicznej.

Jak wygląda zabieg?

Urządzenie schładza tkankę tłuszczową , aż do  -10 stopni C, co skutkuje trwałym uszkodzeniem komórek w obszarze zabiegowym, dodatkowo podczas zabiegu tkanki wspomagane są elektostymulacją, która wzmacnia je i ujędrnia.

Czego można się spodziewać po zabiegu?

Kilka dni po zabiegu leczone komórki tłuszczowe rozpoczynają proces zwany „apoptozą” i zaczynają się kurczyć. Komórki te są następnie powoli wchłaniane przez organizm w ciągu kilku miesięcy. 

Ile zabiegów jest potrzebnych?

W zależności od leczonego obszaru i indywidualnych potrzeb, może być konieczne wykonanie od 3 do 6 zabiegów. Pomiędzy zabiegami na tym samym obszarze należy zachować co najmniej 30-dniowy odstęp czasowy.

Jakie efektów zabiegowych należy się spodziewać?

-Zgodnie z badaniami klinicznymi, w trakcie 1 zabiegu możliwa jest redukcja tkanki tłuszczowej nawet do 30% w obszarze działania głowicy.

Kiedy widoczne są rezultaty?

Rezultaty są widoczne po około 45 dniach. Do uzyskania najlepszych rezultatów, może być potrzebne od 8 tygodni do 6 miesięcy.

ZAPRASZAMY!

poniedziałki 10:00 - 18:00

wt-sob 10:00 - 20:00

nd 11:00 - 19:00

609 070 780
recepcja@synea.pl
ul. Witosa 12
Pruszcz Gdański