DEPILACJA LASEROWA

Jesteś tutaj: Strona główna DEPILACJA LASEROWA

Trwałe usuwanie owłosienia to jeden z najlepszych prezentów, jakim możesz obdarować swoje ciało!

Depilacja laserowa w naszym gabinecie odbywa się za pomocą lasera, który emituje trzy długości fal (Aleksandryt 755 NM, Dioda 810 NM, Nd YAG 1064 NM) podczas jednego impulsu.

To innowacyjne rozwiązanie technologiczne pozwala uszkodzić strukturę włosa na różnych głębokościach i zwiększa skuteczność zabiegu.Synergia działania trzech fal (będących złotym standardem w epilacji) podczas, każdego impulsu zapobiega ponownemu odrostowi owłosienia.Zaletą urządzenia jest wbudowana w głowicę funkcja chłodzenia, która sprawia, że zabieg epilacji jest komfortowy i praktycznie bezbolesny dla pacjenta.Technologia sprawdza się we wszystkich fototypach skóry i usuwa wszystkie kolory włosów, za wyjątkiem siwych. 

Zabieg powinien być wykonywany w odstępach 4-6 tygodni jeśli dotyczy twarzy i co 6-8 tygodni jeśli wykonywany jest na ciele. 

Epilacja laserowa wymaga serii zabiegów, najczęsciej co najmniej 6.

Skuteczność depilacji laserowej zależy od:

  • regularności
  • wcześniejszych metod depilacji (depilacja woskiem i chemiczna zaburza fazę wzrostu włosa)
  • zaburzeń hormonalnych i obciążeń chorobowych (np. choroba Hashimoto, zespół policystycznych jajników)

Zabieg trwa w zależności od obszaru od kilkunastu do kilkudziesięciu minut, dzięki skutecznemu chłodzeniu jest bezbolesny, nie wymaga wiec znieczulenia. Bardziej wrażliwe okolice można dodatkowo po zabiegu schłodzić ice-packiem.

ZAPRASZAMY!

poniedziałki 10:00 - 18:00

wt-sob 10:00 - 20:00

nd 11:00 - 19:00

609 070 780
recepcja@synea.pl
ul. Witosa 12
Pruszcz Gdański