Synea Body SPA #YourPerfectBody Program

Jesteś tutaj: Synea Body SPA Program

CEL
Zdrowe, jędrne, wymodelowane ciało i pobudzenie energii życiowej.

Program BODY SPA stworzyliśmy z myślą o Twoich celach, marzeniach i potrzebach.

Każdy z nas dbając o swoje zdrowie napotkał ten nieprzyjemny moment zwątpienia i blokady – gdy wkładamy w ten proces całą swoją energię, a rezultaty przestają być zadowalające.
Ustal swój kanon pięknego ciała, a my pomożemy Ci znaleźć do niego odpowiednią drogę.
Budowę domu zlecasz fachowcom. Twoje ciało to jedyny dom, w którym będziesz mieszkać do końca życia. Zleć ten projekt ekspertom.

Program BODY SPA pomoże Ci działać kompleksowo - na wielu płaszczyznach jednocześnie, by zmaksymalizować efekty Twojej pracy.

Kto będzie stał na straży Twoich efektów? W ramach programu będziesz mieć zapewnione spotkania z naszymi ekspertami, m.in. z lekarzem, fizjoterapeutami, kosmetologami oraz dostaniesz spersonalizowane plany treningowe i dietetyczne.
Gwarantujemy, że widocznie przyspieszy to uzyskanie rezultatów. W dodatku w bezpieczny dla zdrowia sposób i bez użycia skalpela.. Będzie to zdecydowanie łatwiejsze i przyjemniejsze niż do tej pory, gdy działałeś bez wsparcia specjalistów.

Każdy z nas jest inny. Nasi doradcy pomogą Ci zrozumieć jak działa Twoje ciało i co dla Ciebie jest najlepsze. Zmień dotychczasowe nawyki i przyzwyczajenia, a jednocześnie pozostań sobą.
Brzmi niezbyt logicznie? A gdybyśmy dali słowo, że po skończeniu naszego programu tak właśnie będzie? Codzienne nawyki budują Ciebie. Czasem niewielkie modyfikacje pod okiem profesjonalisty sprawiają, że bez większego wysiłku osiągniesz cel.
Sprawdź na własnej skórze.. i ciele :-)

DLA KOGO?

Dla każdej/każdego z Was.
Nie interesuje nas Twój rozmiar spodni, czas w jakim przebiegniesz 5 km i co jadasz na śniadanie.
Interesują nas Twoje marzenia i problemy, które do tej pory napotkałeś na drodze realizacji swoich planów w dążeniu do pięknego, zdrowego wyglądu.
Wiemy jak trudno pozostać sobą w dzisiejszym, nieco dziwnym świecie. Chcemy Ci to zagwarantować – byś pozostał sobą i czuł się ze swoim ciałem pewnie i w formie.
BODY SPA to program dla tych, którzy szukają najbardziej zaawansowanych technologii w najkorzystniejszych cenach.

PROBLEMY, KTÓRE NIWELUJE PROGRAM BODY SPA:

• Nadmiar tkanki tłuszczowej
• Nadwaga/otyłość
• Cellulit
• Wiotkość skóry
• Starzenie się skóry
• Rozstępy
• Pajączki
• Zmiany skórne, przebarwienia
• Nadmierne owłosienie
• Brak motywacji i niekonsekwencja

ZAPRASZAMY!

poniedziałki 10:00 - 18:00

wt-sob 10:00 - 20:00

nd 11:00 - 19:00

609 070 780
recepcja@synea.pl
ul. Witosa 12
Pruszcz Gdański