OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE REGENERIS

Jesteś tutaj: Nasze technologie OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE REGENERIS

System pozyskiwania osocza bogatopłytkowego Regeneris jest najdłużej obecnym na polskim rynku, a w związku z tym najbezpieczniejszym i najpewniejszym systemem służącym do tego celu. Wyjątkowe próbówki, zawierają żel separujący, który umożliwia perfekcyjne rozdzielenie czerwonych i białych krwinek od pozostalych składników krwi, tak żeby osocze było maksymalnie bezpieczne i skuteczne.

Próbowki w systemie Regneris mają certyfikacje medyczną. To oznacza, że w przeciwienstwie do próbówek laboratoryjnych, krew w nich wywirowaną można bezpiecznie podać Pacjentowi, nie ryzykując działań nieporządanych czy groźnych zanieczyszczeń.

System jest zamkniety, to znaczy że podczas pobierania krwi z próbówki nie ma szansy na jego zanieczysczenie. Probówki Regenreis są przeznaczone do specjalnej, odpowiednio wykalibrowanej wirówki, tak żeby podczas zabiegu można było uzyskać duża ilość żywych płytek krwi.

Próbówki Regenris objete są szwajcarskim patentem.

Osocze bogatopłytkowe Regeneris przeznaczone jest dla każdego rodzaju skóry, która potrzebuje stymulacji i regeneracji. Zabieg może być stosowany w dowolnym wieku: do cery młodej jako profilaktyka procesów starzenia lub do cery dojrzałej w celu regeneracji skóry. Preparat Regeneris jest w 100% przyswajalny. Jego całkowicie naturalny, kompatybilny z organizmem skład nie powoduje żadnego ryzyka wystąpienia reakcji alergicznych czy wstrząsu anafilaktycznego. Dlatego osocze bogatopłytkowe mogą bezpiecznie stosować nawet osoby uczulone na inne substancje.

System Regenris to szwajcarska gwarancja osocza najwyższej jakości i bezpieczeństwo zabiegu.

ZAPRASZAMY!

poniedziałki 10:00 - 18:00

wt-sob 10:00 - 20:00

nd 11:00 - 19:00

609 070 780
recepcja@synea.pl
ul. Witosa 12
Pruszcz Gdański

Mapa