Etykieta

Jesteś tutaj: Etykieta

Etykieta Synea Medical Day Spa

  1. Bardzo prosimy o przyjście co najmniej 10 minut przed godziną planowanego zabiegu, pozwoli to swobodnie rozebrać się i wypełnić dokumenty. 
  2. Przed każdym zabiegiem zostaną Państwo poproszeni o podpisanie zgody – jej dokładne i zgodne z prawdą wypełnienie, jest istotne aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo i komfort podczas zabiegów. 
  3. Nasi terapeuci zawsze przygotowują się do wykonanie zabiegu - jeśli decydują się Państwo odwołać zabieg, proszę zrobić to jak najszybciej. 
  4. Uprzejmie prosimy o dokonywanie płatności przed zabiegiem.
  5. Osoby poniżej 18 roku życia mogą przebywać w Synea Medical Day Spa tylko za pozwoleniem rodziców. 
  6. Synea Medical Day Spa jest miejscem odpoczynku, dlatego zwracamy się z prośbą o nie używanie telefonu na terenie obiektu, a szczególnie podczas zabiegów, w Sali Relaksu czy w Jacuzzi. Najwygodniej zostawić go w szatni. 
  7. Ciepły prysznic przed zabiegiem pomoże odprężyć się, oczyścić ciało i lepiej skorzystać z dobrodziejstw zabiegów. 
  8. Nie ma potrzeby zabierania ze sobą czegokolwiek – w naszym obiekcie czekają ręczniki, szlafroki, klapki, kosmetyki, suszarki, drobne przekąski, kawa i herbata oraz woda. Jeśli jednak mają Państwo ochotę korzystać ze swoich, nic nie stoi na przeszkodzie.  
  9. Rytuały Spa i część masaży wykonywana jest bez ubrania. Jeśli maja Państwo potrzebę skorzystania z jednorazowej bielizny, zawsze czeka w łazienkach.

ZAPRASZAMY!

wt-sob 10:00 - 20:00

nd 11:00 - 19:00

poniedziałki nieczynne


609 070 780
recepcja@synea.pl
ul. Witosa 12
Pruszcz Gdański