ALLIANCE LPG ENDERMOLOGIA

Jesteś tutaj: Nasze technologie ALLIANCE LPG ENDERMOLOGIE

Nowy wymiar endermologie® LPG Alliance – FIGHT FOR NATURAL BEAUTY 

W 100% naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Działa na uwalnianie tłuszczu i zwiotczenie skóry, jednocześnie w pełni szanując równowagę biologiczną całego organizmu. Nazywany jest fitnessem dla skóry.

Znane ze swojej skuteczności automatyczne rolki zostały wzbogacone o zmotoryzowaną klapkę, która umożliwia wielowymiarową penetrację tkanki.

Nowy patent gwarantuje jeszcze bardziej komfortowy zabieg, jednocześnie oddziałujący na 3 aspekty: wyszczuplanie, ujędrnianie i redukcję tkanki tłuszczowej, która gromadzi się w formie cellulitu, trudnego do usunięcia. 
Skuteczność endermologii została potwierdzona badaniami: Ujędrnienie uzyskano u 71% pacjentek a wygładzenie cellulitu u 67% po 3 zabiegach, wcięcie w talii zmniejszyło się o 5,2 cm po 12 zabiegach - Badanie endermologie® Dermscan z 2016 r.:

 • ENDERMOLOGIE® OTRZYMAŁO PIERWSZY CERTYFIKAT FDA POTWIERDZAJĄCY SKUTECZNOŚĆ W WALCE Z CELLULITEM
 • SKUTECZNOŚĆ ENDERMOLOGIE® POTWIERDZA PONAD 110 BADAŃ KLINICZNYCH
 • GLOBALNA MARKA OBECNA W PONAD 100 KRAJACH NA ŚWIECIE
 • GOTOWE PROGRAMY ZABIEGOWE TZW. „TRENER WIRTUALNY” STWORZONE NA PODSTAWIE 30 LAT DOŚWIADCZEŃ FIRMY

Efekty endermologii:

 • efekt odmłodzenia – uzyskiwany poprzez ujędrnienie i poprawę elastyczności skóry twarzy, szyi, dekoltu i ramion, wygładzenie zmarszczek i złagodzenie konturu oczu i ust oraz spłycenie rozstępów i blizn,
 • efekt modelowania sylwetki czyli endermologia brzucha, pośladków i ud, redukuje tkankę tłuszczową i cellulit,
 • efekt oczyszczenia – następuje na skutek stymulacji krążenia krwi i limfy, drenażu płynów ustrojowych i przyspieszenia detoksykacji organizmu,
 • efekt terapeutyczny, czyli łagodzenie dolegliwości bólowych mięśni i obrzęków.
 • terapia blizn – mobilizacja i zwiększenie blizn, zwłóknień i zrostów po zabiegach
 • terapia obrzęków limfatycznych i zastoju żylnego

Endermologia to narzędzie rehabilitacji, podczas której uzyskuje się efekty usprawniające, pod warunkiem kombinacji odpowiedniego trybu intensywności masażu do okoliczności. Można wyróżnić:

 • tryb sportowy endermologii, o działaniu rozgrzewającym, przygotowujący mięśnie, ścięgna i więzadła do intensywnego wysiłku fizycznego z efektem kosmetycznym, czyli modelowaniem i ujędrnianiem sylwetki,
 • tryb terapeutyczny, czyli działanie powysiłkowe – dla rozluźnienia i regeneracji mikrouszkodzeń włókien mięśniowych, przedłużenia treningu – poprzez utrzymanie temperatury ciała oraz napięcie skóry i tkanek podskórnych.

Zabieg endermologii przeprowadzamy dwa razy w tygodniu. Aby uzyskać optymalny efekt zalecane jest 6-20 zabiegów, a dokładna ich liczba jest uzależniona od oczekiwań pacjenta i problemu. Rezultaty są zależne od indywidualnych predyspozycji, stylu życia i fizjologii.
Zabieg przeprowadzany jest w specjalnym stroju endermowear. Każdy pacjent korzysta z własnego stroju, dzięki któremu rolki głowicy przesuwają się płynnie po ciele skóra jest mocno ugniatana w różnych kierunkach. Proces ten pobudza krążenie, metabolizm oraz stymuluje skórę do podjęcia procesów regeneracyjnych. Ponadto, podczas zabiegu LPG Alliance, usuwane są z organizmu toksyny i tłuszcze, a stymulowana skóra rozpoczyna dynamiczną produkcję elastyny i kolagenu, co ją widocznie ujędrnia. Terapia jest przyjemna i relaksująca. Zabieg trwa od 30 do 40 minut.

ZAPRASZAMY!

poniedziałki 10:00 - 18:00

wt-sob 10:00 - 20:00

nd 11:00 - 19:00

609 070 780
recepcja@synea.pl
ul. Witosa 12
Pruszcz Gdański

Mapa