WSPANIALE DOJRZALI

Jesteś tutaj:

wSPAniale dojrzali

Pobyt w Spa to doskonały relaks, któremu nie jest przypisany żaden wiek. W Synea Medical Day Spa wśród relaksujących dźwięków, zmysłowych zapachów kojącego dotyku naszych terapeutów oraz specjalnie dobranych zabiegów odmładzających, można odpocząć i zrewitalizować zarówno ciało jak i umysł. 

Program zaczyna się powitaniem, Uczestnicy otrzymują na czas pobytu ręczniki, szlafroki i klapki, biorą prysznic a następnie przechodzą do jacuzzi, gdzie czeka na nich owocowy lub owocowo-warzywny koktajl.

Po relaksie w jaccuzi zapraszamy na masaż twarzy, szyi i dekoltu przy użyciu endermologii Alliance LPG, rytuał Spa Thalgo bądź zabieg pielęgnacyjny Thalgo. Następnie proponujemy zabieg na Młode Dłonie przy użyciu peelingu i maski. Kolejnym krokiem jest zabieg laserowy na wybraną okolice twarzy lub całą twarz w zależności od kondycji skóry lub to dobrany do rodzaju cery zabieg kosmetyczny na twarz i szyję – peeling i maska. 

Ostatnim krokiem jest odpoczynek przy ogniu z kominka w Sali relaksu, z ziołową herbatą bądź aromatyczną kawą. 

Cały pakiet zajmuje około 5 godzin. Składowe pakietu można modyfikować. Z przyczyn organizacyjnych bardzo prosimy o ustalenie tego z Personelem w momencie rezerwacji. 

ZAPRASZAMY!

wt-sob 10:00 - 20:00

nd 11:00 - 19:00

poniedziałki nieczynne

609 070 780
recepcja@synea.pl
ul. Witosa 12
Pruszcz Gdański

Mapa