ROMANTYCZNY DLA DWOJGA

Jesteś tutaj:

Romantyczny dla dwojga

Święto, rocznica czy zwykły wolny wieczór – każdy pretekst jest dobry, żeby spędzić kilka godzin razem, w pięknym, wyciszającym otoczeniu, ciesząc się sobą. Jesteśmy pewni, że dostarczymy niezapomnianych wrażeń i dobrych emocji, które pozwolą spojrzeć na siebie nawzajem z nowej perspektywy, nabrać sił i energii. 

Program rozpoczyna się powitaniem, Klienci otrzymują ręczniki, szlafroki i klapki, biorą prysznic, a następnie przechodzą do jacuzzi, gdzie czeka koktaj owocowy lub owocowo-warzywny.  

Następnie przechodzą do łaźni błotnej rasul, gdzie nakładają sobie wzajemnie odpowiednią glinkę na ciało, która delikatnie wysycha a następnie jest rozpuszczana przez parę wodną i spłukiwana przez ciepły deszcz, dokładnie oczyszczając ciało. Seans trwa ok 60min.

Kolejnym krokiem jest relaksacyjny masaż dla dwojga, który trwa 60 minut i masaż twarzy. Ostatnim etapem jest odpoczynek przy ogniu z kominka w Sali relaksu, z ziołową herbatą bądź aromatyczną kawą.

Cały pakiet zajmuje do 5 godzin. Składowe pakietu można modyfikować. Z przyczyn organizacyjnych bardzo prosimy o ustalenie tego z Personelem w momencie rezerwacji.

ZAPRASZAMY!

wt-sob 10:00 - 20:00

nd 11:00 - 19:00

poniedziałki nieczynne

609 070 780
recepcja@synea.pl
ul. Witosa 12
Pruszcz Gdański

Mapa